Regulamin sklepuRegulamin

Założenia ogólne:

1. Sklep internetowy Przekaznikowo.pl, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.przekaznikowo.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu i jest własnością:

2. iQ BMS Martin Mazurek, ul. Opieszyn 2/24, 62-300 Września

3. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym są podane w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto). Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Kupującego. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania różnych akcji promocyjnych na jego stronach, bądź wprowadzania w nich zmian.

4. Wystawiamy faktury VAT.

5. Klienci dokonujący zakupów w sklepie internetowym wyrażają zgodę na wystawienie dokumentu sprzedaży bez podpisu.

6. Warunkiem dobrze przeprowadzonej transakcji jest prawidłowe wypełnienie formularza przez Kupującego, danymi potrzebnymi do realizacji. Zamówienia nie będą rozpatrywane w przypadku błędnie wypełnionego formularza rejestracyjnego.

7. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w sobotę po godz. 15.00, niedziele oraz święta rozpatrywane będą od rana w pierwszym najbliższym dniu pracy.

8. Przy wyborze płatności i odbioru na miejscu tzn. iQ BMS, ul. Opieszyn 2/24, Września, sklep zastrzega sobie, że odbiór może nastąpić do 5 dni roboczych, po tym czasie zamówieni zostanie anulowane. Jest to jednoznaczne z rozwiązaniem umowy kupna-sprzedaży. Kupujący otrzyma od nas e-maila z informacją o zaistniałej sytuacji i przyczynie anulowania zamówienia.

9. Jeżeli płatność nie nastąpi maksymalnie do 7 dni od złożenia zamówienia automatycznie zamówienie zostanie anulowane. Jest to jednoznaczne z rozwiązaniem umowy kupna-sprzedaży. Kupujący otrzyma od nas e-maila z informacją o zaistniałej sytuacji i przyczynie anulowania zamówienia.

10. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

11. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w przypadku wystąpienia błędów na stronach sklepu, polegających na wyświetleniu błędnych informacji o cenach lub stanie towarów. Jak i również w sytuacjach wzbudzających wątpliwość autentyczności danych podanych przez Klienta w trakcie procesu zamawiania.

Formy płatności

Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce "Koszty wysyłki"

Formy wysyłki

Towar wysyłany jest firmą kurierską UPS, paczki wysyłamy raz dziennie (w dni robocze). W momencie wysłania paczki, status Twojego zamówienie zostaje zmieniony na "wysłany do klienta" i każdy zostaje o tym fakcie poinformowany e-mailem.

Zwrot

Gwarancja zwrotu w ciągu 10 dni

Zakupiony towar można zwrócić, w ciągu 10 dni od daty jego otrzymania z zachowaniem poniższych warunków.

1 Możesz nam zwrócić zakupiony produkt tylko wówczas, gdy zakupiony towar jest w stanie niezmienionym

2 W szczególności prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje, gdy towary są uszkodzone, lub noszą ślady użytkowania, lub mają zniszczone oryginalne opakowanie, lub są niekompletne.

3 Zwracany towar należy odesłać razem z dowodem zakupu (paragonem, fakturą).


Wyprzedaż

Produkty zakupione z wyprzedaży nie podlegają wymianie ani zwrotowi.
W przypadku braku towaru w magazynie klient zostanie poinformowany telefonicznie o możliwości zmiany modelu lub zwrotu gotówki.

Wróć
Copyright © 2021 Sklepy internetowe Zen Cart PL™